ROLETY Z RUCHOMYMI LAMELAMI

Rolety z funkcją Żaluzji

Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Zewnętrzne rolety elektryczne ACTIV’HOME firmy BUBENDORFF posiadają ruchome lamele (ruchome pióra), łącząc tym samym funkcje rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku. Unikalna konstrukcja rolety umożliwia ułożenie lameli pod wybranym kątem na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne , czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz dokładnie tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji.

ACTIV’HOME to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. ROLETY ZEWNĘTRZNE ACTIV’HOME BUBENDORFF : Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe. Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, możliwość zdalnego sterowania grupami rolet za pomocą np. smartfonu, tabletu. Skuteczna blokada zabezpieczająca/blokada antywłamaniowa. Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności. Nowoczesny design. Ochrona środowiska. Dostępność kolorów według palety RAL.

Gwarancja producenta na wszystkie części 7 lat. Rolety fasadowe Activ’Home to więcej niż tradycyjne rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, żaluzje zewnętrzne czy tradycyjne okiennice. To połączenie cech tych wszystkich produktów. 60 lat doświadczenia Bubendorff gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną aż 7‑letnią gwarancją na wszystkie części.