Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe to podstawowe zabezpieczenie przed włamaniem i czynnikami atmosferycznymi hal przemysłowych, budynków magazynowych, handlowo – usługowych, warsztatów samochodowych i wielu innych obiektów.

Nasza Firma od wielu lat zajmuje się produkcją bram przemysłowych zarówno segmentowych jak i rolowanych. W oparciu o komponenty najlepszych europejskich i krajowych dostawców tworzymy produkt, który spełnia wszystkie obecnie obowiązujące normy. Zajmujemy się każdym zleceniem od fazy projektu po montaż. Dostarczamy kompletną dokumentację techniczną w zakresie konstrukcji dla bram. Montujemy nasze bramy przemysłowe oraz zapewniamy ciągły serwis.

Nasze bramy są wygodne, bezproblemowe w obsłudze i ciche, a zastosowana automatyka renomowanych producentów zapewnia komfort użytkowania oraz szybką i niezawodną pracę.

Oferujemy również funkcjonalne dodatki takie jak drzwi boczne i drzwi serwisowe umożliwiające wejście do obiektu bez konieczności otwierania bramy.

Nasze bramy przemysłowe można zamontować zarówno w obiektach już istniejących jak i nowo powstających oraz zastosować jako bramy wewnętrzne.

Bramy spełniają wszystkie restrykcyjne normy jakościowe, charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną co potwierdzone jest certyfikatami.

wybierz interesujący Cię rodzaj bram przemysłowych