Kontakt

Adres firmy

DOPLER

ul. Legionów 94a
42-200 Częstochowa

Dane kontaktowe

Adres email: biuro@dopler.com.pl

Telefon: 34 365 60 06, 34 365 69 79
godziny otwarcia :
pon - pt : 8 -17
sob : nieczynne
w soboty w godzinach 8-14 dyżurne numery telefonów :
509 255 839
504 028 719

Dodatkowe informacje

Stolarka aluminiowa


Janusz Mietelski
572 601 146

mietelski@dopler.com.pl

Jarosław Rymkiewicz
572 601 172
rymkiewicz@dopler.com.pl

Klaudia Płatek
517 857 174
platek@dopler.com.pl

---------------------------------------------------------------

rolety, bramy przemysłowe, pergole, markizy, stolarka aluminiowa

Wiesław Kania
509 255 839
kania@dopler.com.pl
 

rolety, bramy garażowe, pergole, markizy, żaluzje fasadowe

Sławomir Matuszczyk
504 028 719
matuszczyk@dopler.com.pl
 

---------------------------------------------------------------
 

Sprzedaż hurtowa
Sylwia Pirecka
503 022 841
pirecka@dopler.com.pl
 

Serwis
Mariola Nowak
517 857 103
nowak@dopler.com.pl
 

 

 

Formularz kontaktowy

Czekamy na Twoje sugestie, uwagi i komentarze. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Mapa